29 oktober 1981 117 - 32 - 4e afd. Artikel 75 Openbare en bijzondere doeleinden (0) 1. De gronden raet de bestemming openbare en bijzondere doeleinden zijn bestemd voor: a. gebouwen ten dienste van het openbaar bestuur, de dienstverlening van overheidswegehet verenigingsleven, de godsdienstuitoefening, het onderwijs, de verzorging en huisvesting van bejaarden, medische, sociale en culturele doeleinden en daam-.ee gelijk te stellen niet- conunerciële instel 1 ingen b. per instelling ten hoogste één dienstwoning met daarbij behorende autoboxen en bergplaatsen; c. met de bestemming verband lioudende bouwwerken, geen gebouwen zijnde; d. verhardingen en groenvoorzieningen bij de gebouwen. 2. De ingevolge lid I toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aanwijzingen: a. ter plaatse waar op de kaart de nadere aanwijzing (z) is ingetekend, zijn geen gebouwen toegestaan; b. van de oppervlakte van de in lid 1 bedoelde grcnden zonder de nadere aanwijzir.g (z) mag per instelling ten hoogste het op de kaart ingeschreven percentage met gebouwen worden bebouwd; voorzover op de kaart geen percentage is ingeschreven mogen de gronden over de gehele oppervlakte worden bebouwd; c. indien de gebouwen niet aaneen wordcn gebouwd, moet de onderlinge afstand tussen de vrije gevels ten minste 2.50 m bedragen; d. indien de gebouwen niet in de zijerfscheiding worden gebouwd, moet de afstand van de vrije zijgevel tot de zijerfscheiding ten minste 2.50 m bedragen: e. de voorgevelbreedte van een dienstwoning moet ten minste 5.50 m bedragen, indien deze niet als onderdeel van de in lid I onder a bedoelde gebouwen wordt gebouwd; f. de hoogte van een dienstwoning mag niet meer dan 6.00 ra bedragen, indien deze niet als onderdeel van de in lid 1 ondcr a bedoelde gebouwen wordt gebouwd; g. de gezaraenlijke oppervlakte van vrijstaande en aangebouwde autoboxen en bergplaatsen op de in lid 1 bedoelde gronden mag per dienstwoning ten hoogste 30 m2 beslaan; h. de inhoud van een dienstwoning mag niet rninder dan 150 m3 en niet meer dan 500 m3 bedragen; i. de hoogte van vrijstaande en aangebouwde autoboxen en bergplaatsen mag ten hoogste 3.00 m bedragen.-'

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 68