115 4E WIJZIGING UITKERINGSVERORDENING VRIJWILLIG VERVROEGD UITTREDEN Heemstede, 29 september 1981. Aan de raad, Bij Koninklijk Besluit van 22 juli 1981 is het Besluit vervroegd uittre- den burgerlijk rijkspersoneel met terugwerkende kracht gewijzigd tot 1 juli 1980. Deze wijziging behelst een uitbreiding van het recht op uitkering in die zin, dat daaraan een netto minimum wordt verbonden, dat is afgeleid van het netto minimumloon, in het kader van de netto-netto koppeling. Deze wijziging heeft ten doel een van de knelpunten met betrekking tot de deelneming aan deze regeling voor de lager gesalarieerden weg te nemen. Gebleken is namelijk, dat de uitkomsten van de regeling voor de lagere in- komensgroepen zodanig waren, dat deelneming van deze categorieën personeei aan deze regeling achterbleef bij de verwachtingendie bestonden bij de inwerkingtreding van de regeling. De Uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden, welke door uw raad is vastgesteld in uw vergadering van 25 oktober 1979, is geënt op de rijksregeling. Het ligt daarom in de rede, dat vorengenoemde verordening aan de rijksrege ling wordt aangepast. Het Centraal Bureau inzake gemeenschappeîijke behand 1ing van gemeentelijke personeelsaangelegenheden heeft daarom bij een brie van 1 september 1981, nr. 4950, de aangesloten gemeenten aanbevolen artike 4 van de model Uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden te ver vangen door een nieuw artikel 4. Wij stellen u voor tot wijziging van de verordening over te gaan door vast stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester Û.R. van den Bosch. 2e afd. 29 oktober 1981

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 9