'e a'd- 27 november 1981 te stellen. Wij menen dat het personeel niet het slachtoffer mag worden van deze discussie tussen rijk en gemeente. Om die reden hebben wij gemeend u t°ch voor te moeten stellen de benodigde gelden ter beschikking te stellen. Behoudens de vervanging van de aanhangwagen worden de kosten van de vervoermiddelen overigens gevormd door de normale onderhoudsposten. Bij de kosten van telefoon en andere verbindingsmiddelen is een stel- post voor kapitaal 1 asten opgenomen van 16.100, Het betreft de af- schrijving in één jaar van de volgende verbindingsmiddelen: twee 80-kanalenmobilofoons 7.900 één portofoon ter vervanging 4.000, twee 5-1 ijntoestellen 4.200,— 16.100,— Voorts is nieuw in de raming opgenomen: de directe verbinding met centrale post ambulancevervoer; cassette- bandjes voor bedieningstafelgeluidsinstallatie en huur semafoon (2x) 2.4.4 Milieu. Gelet op de uitspraken die onlangs door u werden gedaan over de uitvoering van de Wet Geluidhinder hebben wij thans op hoofdstuk IV ramingen opge- nomen voor de uitvoering van het plan geluidhinder. Naast deze planmatige aanpak is een bedrag van 12.600,— opgenomen om algemene adviezen van derden te kunnen betalen. 2.4.5. Wegen. Het ligt in de bedoeling de volgende werkzaamheden uit te voeren A. Herstraten rijweg en hertegelen trottoirs van de hierna volgende stra- ten: 1. Industrieweg tussen de haven en de Nijverheidsweg 2: Nijverheidsweg tussen de Cruquiusweg en de watertoren 4- Limburglaan Cruquiusweg tussen de Nijverheidsweg en het Wipperplein B. Herstraten van de rijweg van de hierrtä volgende straten: 1: Brabantlaan nabij de Zeelandlaan 2: Paulus Buyslaan 3: Jan Steenlaan gedeeltelijk 4: Industrieweg gedeelte langs de haven 5: Van den Eijndekade gedeeltelijk 6: haven1elW89 Cruquiusweg tussen Wijverheidsweg en de woonschepen- 7: Meindert Hobbemastraat tussen de Jan Steenlaan en de Rembrandt- laan,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 36