134 gedekt kan worden uit het fonds verbetering woonomgeving.'Binnenweg/ Raadhuisstraat. De lasten zijn thans opgenomen voor de resterende in- vestering ad f 500.000,--. - Nummer 27 "Reconstructie Bronsteeweg/Adriaan Pauwlaan/P.Aertszlaan". Redelijkerwijs is niet te verwachten, dat de lasten, voortvloeiend uit de uitvoering voor 1983 gedragen hoeven te worden. De lasten kunnen derhalve éën jaar opgeschoven worden. - Nummer 38 "Restauratie "Meerzicht". Door de plaatsing van de extra lasten van de restauratie in prioriteit- groep V moet geconcludeerd worden dat de restauratie niet haalbaar is. Dit betekent dat ook de realisering van appartementen voor één-en twee- persoonshuishoudens in dit gebouw onmogelijk is geworden. Wij zullen ons herbezinnen over de vraag wat dan nog wel mogelijk is. De resultaten van die herbezinning zullen in de desbetreffende commissies besproken worden. In afwachting hiervan stellen wij voor het op lijst II gereser- veerde bedrag te handhaven. - Nummer 42 "Bouw multi'funktioneel Sportcomplex aan de Sportparklaan" De lasten van dit projekt zijn vapaf 1 april 1983 in de meerjarenbe- groting verwerkt, zodat dit projekt van deze lijst kan worden afge- voerd. - Nummer 43 "Bouw sportzaal Burg.Van Lennepweg". Het streven is er op gericht zo snel mogelijk met de bouw te starten. In dat geval zal het gebouw pas eind 1982 gerealiseerd kunnen zijn. Dit betekent, dat ingaande 1983 de lasten op de begroting'zullen druk- ken, zodat de ramingen een jaar kunnen opschuiven. Gelet op bovenstaande wijzigingen is lijst II opnieuw opgesteld, die u als bijlage bij deze nota aantreft. Voorts zijn aan deze lijst toegevoegd: - kredieten, beschikbaar gesteid tussen het opmaken van de concept- begroting en heden, voorzover de lasten nog niet in de begroting zijn verwerkt; - resterende kredieten van lijst II 1981, die naar verwachting nog in 1981 aan de orde worden gesteld; - resterende kredieten van lijst I 1981, die naar verv/achting nog in 1981 aan de orde worden gesteld. De budgettaire lasten van de investeringen voor 1982 zijn in de begroting opgenomen, -49- 2e afd. 27 november 1981

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 49