5e afd. 17 december 1981 145 aanvraagt tevens een provinciale en/of rijkssubsidie kan aanvragen, de beslissing van de raad worden uitgesteld tot ten hoogste drie maanden nadat over de toekenning van het provinciaie en/of rijkssubsidie is be- slist. Deze termijn is reeds verstreken. De muziekvereniging heeft reeds, met toestemming van de secretaris van het Provinciaal instrumentenfondstwee instrumenten aangeschaft. De kos- ten hiervan ad. S 5.420,84 zijn betaald uit de reserve en uit gehouden ak- ties. Verder verwacht de vereniging uit eigen opbrengst en diverse akties nog eens een bedrag bij elkaar te kunnen brengen van S 7.500,--. Blijkens telefonische informatie d.d. 13 november 1981 heeft de vereniging door middel van de zogenaamde zomerzegels een subsidie ontvanaen van S 1.500,--. Verder heeft de vereniging een subsidieverzoek ingediend bij het Anjerfonds. Op dit verzoek is nog geen beslissing genomen. De subsidies uit het Anjerfonds liggen gemiddeld tussen de S 1.000,-- en S 1.500,--. Gelet op het vorenstaanae kunnen de aanschaffingskosten ad S 64.568,80 ten behoeve van een nieuw instrumentarium op de navolgende wijze worden gedekf: - gedeelte subsidie uit het Provinciaal instrumentenfonds - J gedeelte een éénmalige subsidie van de gemeenta Heemstede; - i gedeelte een renteloos voorschot van de gemeente Heemstede; - i gedeelte eigen middelen Heemsteeds Panfarecorps "Eensgezir.d-Excel - sior" Het thans ingediende subsidieverzoek komt dan voor de gameente neer op: a. een subsidie van 25% in de aanschaffingskosten sd. S 64.568,80, te weten S 16.167,20; b. een renteiocs voorschot van S 16.167,20, af te lossen in 15 jaren; een verhoging van het jaarlijks subsidie met het bedrag van de jaarlijk- se aflossing van de onder la bedoelde lening, te weten S 1 .078,--, tot maximaal het exploitatietekort. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de gevraagde financiële medewerking in bovengenoemde zin te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 11