2e afd. 150 De raad van de gemeente Heemstede; gezien het verzoek om gemeentegarantie inzake richtige betaling van rente en aflossing van een geldlening, groot f 2.800.000,-, voor de financiering van de bouw van 30 appartementendoor de r.k. woningbouwvereniging "St. Joseph" te Heemstede; overwegende, dat de stichtingskosten van de woningen door r.k. woningbouw- vereniging "St. Joseph" voornoemd, zijn geraamd op f 2.800.000,--; dat de minister van Voikshuisvesting en Ruimtelijke Ordening bij beschik- king van 31 augustus 1981, heeft verklaard bereid te zijn voor de bouw van deze woningen geldelijke steun te verstrekken op voet van de Beschik- king geldelijke steun huurwoningen 1975; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 november 1981 geiet op artikel 60 van de Woningwet, artikel 16 van het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting en op artikel 3 van de Beschikking deelneming van het RiJ'k in garanties van de gemeente voor de bouw van woningen en woonge- bouwen door toegelaten instellingen en andere rechtspersonendie geen winst beogen; BESLUIT I. overeenkomstig de voorwaarden en bepaüngen, vervat in de Beschikking deelneming van het Rijk in garanties van de gemeente, voor de bouw van woninaen en woongebouwen door toegelaten instellingen en andere rechtspersonendie geen winst beogen, rente en aflossing te garande- ren van de aan de r.k. woningbouwvereniging "St. Joseph" te Heemstede door de Stichting Pensioenfonds voor de Woningbouwcorporaties te Amsterdam te verstrekken geldlening, groot f 2.800.000, rente 13,125%,bereidstel 1 ingsprovisie n'.v.t.,ten behoeve van de financie- ring van de bouw van 30 appartementen plaatselijk bekend onder de kadastrale aanduiding(en) sektie A. 5490 waarvan de stichtingskosten f 2.800.000, zullen bedragen, zulks overeenkomstig de ontwerp-over- eenkomst terzake; -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 32