17 december 1981 152 GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING STICHTING BEELDENDE KUNST KENNEMERLAND De raden, onderscheidenlijk de colleges van burgemeester en wethouders van de gemeenten Haariem, Bloemendaal, Heemstede en Velsen, ieder voorzo- ver hun bevoegdheid strekt; overwegende, dat het gewenst is terzake van het subsidiëren van de Stich- ting Beeldende Kunst Kennemerland ter uitvoering van de Tijdelijke Rijks- regeling Kunstuitleen een gemeenschappelijke regeling vast te stellen; gelet op de Wet Gemeenschappelijke Regelingen en de Tijdelijke Rijksrege- ling Kunstuitleen; BESLUITEN aan te gaan de Gemeenschappelijke Regeling Stichting Beeldende Kunst Ken- nemerland 1. De gemeenschappelijke regeling heeft als voorwerp de subsidiëring van de Stichting Beeldende Kunst Kennemerland. 2. De Subsidieverordening Kunstuitleenvastgesteld door de gemeenteraad van Haarlem op 6 augustus 1980, regelt het funktioneren van de Stichting Beeldende Kunst Kennemerland, alsmede de wijze waarop aanvrage van sub- sidie door en verlening van subsidie aan de Stichting Beeldende Kunst Kennemerland plaatsvinden. 3. Burgemeester en wethouders van de gemeente Haarlem verrichten voor de deelnemende gemeenten alle handelingen tot het verkrijgen van Rijksbij- dragen op grond van de Tijdelijke Rijksregeling Kunstuitleen. De mede-deelnemende gemeenten verstrekken de daartoe benodigde gegevens aan de gemeente Haarlem. 4. Ten aanzien van de archiefbescheiden betreffende de subsidiëring van de Stichting Beeldende Kunst Kennemerland zijn de voorschriften omtrent de zorg, de bewaring en het beheer varr archiefbescheiden en het toezicht daarop die voor de gemeente Haarlem zijn of zullen worden vastgesteld van toepassing. 5. Namens de deelnemende gemeenten worden toegekende rijksbijdragen of voor- schotten daarop ontvangen door de gemeente Haarlem. Burgemeester en wet- houders van de gemeente Haarlem dragen zorg voor onverwijlde betaling -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 38