2e afd. 17 december 1981 154 b ORGANISATIE FINANCIEEL BEHEER EN FINANCIELE ADMINISTRATIE De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 1 december 1981; gelet op artikel 127a van de gemeentewet; BESLUIT met afwijking van de artikelen 2, eerste lid, voorzover dat de ontvanger betreft, 113 t/m 115, 120, 121, 123, eerste lid en 127 van de gemeentewet en van de krachtens artikel 123, tweede lid, dier wet gestelde voorschrif- ten betreffende de inrichting van de boekhouding: vast te stellen de volgende verordening met betrekking tot: het financieel beheer van de gemeente in het algemeen; organisatie van de financiële administratie van de gemeente niet be- horende tot een tak van dienst, ten aanzien waarvan artikel 252 van ae gemeentewet is toegepast; 2- het beheer van de geldmiddelen van de gemeente, eveneens niet behorende tot een tak van dienst, ten aanzien waarvan artikel 252 van de gemeente./et is toegepast. Van de funktionarissen. Artikel 1. Burgemeester en wethouders wijzen aan: a_. Een ambtenaar, hierna te noemen chef financiën, die met betrekking tot alle zaken, die het financiële beheer van de gemeente betreffen, belast 1s met het adviseren, eventueel behandelen of mede behandelen Eén en ander zoals uitgewerkt in de instruktie voor de chef van de afde- aigemeerianC^'n C'a" financieel beheer van de gemeente in het jj. Een ambtenaar, hierna te noemen comptabele, die onder toezicnt van de chef financiën bedoeld onder a, zelfstandig verantwoordelijk is voor het bijhouden en doen bijhouden van de financiële administratie van de gemeente, niet behorende tot een tak van dienst, ten aanzien waarvan artikel 252 van de gemeentewet is toegepast. Eén en ander zoals uitge- werkt in de instruktie v'oor'de comptabele van de afdeling financiën c.a. inzake het comptabel beheer van de gemeente in het algemeen. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 51