afd. 17 december 1981 154 c werking bij de samenstel1ing van de nota van aanbieding van de begroting en bij de voorbereiding van de begrotingsbehandeling, vraagstukken betreffende de financiële verhouding tussen het rijk en de gemeente (Financiële Verhoudingswet, doeluitkeringen en andere rijksuitkeringen)beheersverordeningen en comptabiiiteits- voorschriften. Het ontwerpen van c.q: adviseren over ontwerpbesluiten betref- fende het invoeren, wijzigen of afschaffen van belastingen en andere heffingen van de gemeente. Overige aangelegenheden met betrekking tot de inkomsten van de ge- meente waaronder het gedetai 1 leerd beoordelen van het beloop der inkomsten blijkens periodieke doorlicliting. Het verstrekken van informatie en advies omtrent financiële aspec- ten verbonden aan al1e voorstellen, die aan burgemeester en wethou- ders worden voorgelegd. Het financiële toezicht op het markt- en havenwezen alsmede de par- keervoohzieningen. Investerinqen, geldleningenliquiditeitspositie, vermogensbeheer en verzekeringen" Aangelegenheden ter zake van de gemeentelijke investeringen en de financiering van de gemeentelijke kapitaalsuitgaven, waaronder: 1. coördinatie bij de opstelling, telkenjare, van het investerings- plan voor het volgend jaar (met als achtergrond een investerings plan voor langere termijn); 2. het periodiek opstellen van het vermoedelijke verloop der inves- teringen ten opzichte van het investeringsplan; beoordeling en interpretatie van deze "doorlichting" 3. informatie en advies omtrent financiering van incidenteel voorge legde investeringsvoorstellen niet opgenomen in het - jaarlijks investeringsplan; 4. toepassing Wet Kapitaalsuitgaven Publiekrechtelijke Lichamen; be palingen van de begrenzing van de financiering aan de hand van staat "IV"; - 14

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 58