2e afd. 17 december 1981 154 c 5. coördinatie en interpretatie van de verstrekking van gegevens aan het Centraal Bureau voor de Statistiek. jj. Tijdelijke en vaste geldleningen, het uitlenen en beleggen van gelden, rekening-courant- en deposito-overeenkomsten, het waar- borgen van geldleningen door anderen aan te gaan alsmede de uit- voering van de te dezer zake gesloten overeenkomsten. Opstelling overzichten van de liquiditeitspositie. Beoordeiing periodieke berichtgeving omtrent liquiditeitspositie en liquiditeitsprog- nose c. Aangelegenheden inzake het beheer van het gemeentelijk vermogen en de financiering van de takken van dienst en de algemene dienst, waaronder de bewaring van geldswaardige papieren, aanwending en belegging reserves. d. De advisering omtrent begrotingen en rekeningen van. instellingen, waaraan de gemeente financiële steun heeft verleend in de vorm van verstrekte geldleningen, verleende garanties of deelneming in het kapitaal nadat deze begrotingen en rekeningen reeds zijn beoordeeld door de "vakafdelingen" c.q. accountant der gemeente. e. De advisering inzake rekeningen van andere instel1ingenwelke aan het gemeentebestuur rekenplichtig zijn. f. Verzekering tegen brand- en inbraakschade van gemeente-eigen- domrnen of van bij de gemeente in gebruik zijnde eigendommen, algemene wettelijke aansprakelijkheidsverzekering, all-risks- verzekeringen, verzekeringen tegen de gevolgen van fraude met en diefstal van geld en geldswaardige papieren, vliegongevallen- verzekeringen, ongevallenverzekering t.b.v. burgemeester en wet- houders en secretaris, overige verzekeringen met uitzondering van incidenteel te sluiten specifiek technische verzekeringen en de sociale verzekeringen alsmede de behandeling van schadevorde- ringen tegen de gemeente, welke niet onder een verzekering vallen. - 15 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 59