afd. 17 december 1931 154 c - Comptabiliteit. jî. Samenstelling van het voor-ontwerp van de gemeentebegroting en van de ontwerp-gemeentebegroting, het opstel'len van voorstellen tot wijziging van de gemeentebegroting, het adviseren omtrent de voorgestelde wijzigingen van de bedrijfsbegrotingen (waartoe nodig het inzage nemen en beoordelen van daarop betrekking hebbende brieven en machtigingen)het beoordelen c.q. opstellen van finan- ciële regeiingen in voorstellen van de andere secretarie-afde- lingen. Vastleggen van begrotingswijzigingen alsmede verzending aan Gedeputeerde Staten van begrotingen en begrotingswijzigingen en toezicht op de afdoening daarvan. Ja. Het opstellen van raadsvoorstellen inzake inbreng bij takken van dienst en uitlichting uit de algemene dienst van eigendommen. Voorzover nodig werkzaamheden en maatregelen ter bevordering van een tijdige opstelling van de rekeningen van de gemeente, van de afzonderlijke takken van dienst, instel1ingenen fondsen alsmede de aanbieding daarvan - met bijbehorende bescheiden - aan de raad en Gedeputeerde Staten. d. Het bijhouden van een extra comptabele administratie inzake ra- mingen, voorschotten en afrekeningen van subsidies en contributies. e. Het opstellen van overzichten en berekeningen c.a. betreffende de uitvoering van de wettelijke regelingen m.b.t. de financiële ver- houding tussen het rijk en de gemeente. f. Het effectueren van verrekeningen tussen de algemene dienst en de takken van dienst enz. .- Budget en administratieve organisatie. Het bevorderen van doelmatige inrichting van de begrotingen en rekeningen - mede afgestemd op de mogelijkheid tot opstelling van geconsolideerde rekeningen - en het bevorderen, in overleg met de b'edrijfsadministrateursvan de toepassing van taakstellende bud- getten, zoveel mogelijk gebaseerd op kwantitatieve gegevens. b. Het bevorderen van periodieke financiële verslaggeving door de - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 60