2e afd. 17 december 1981 154 d administraties aanwezig moeten zijn; c. het vastleggen van de onder b bedoelde afstemmingen in een regis- ter; de regelmatige contrôle op de verantwoordingen van de kassier en de sub-kassiers, ten bewijze waarvan hij deze fiatteert; Hij brengt hem gebleken nalatigheden en onregelmatigheden in de uit- voering van de werkzaamheden van deze functionarissen terstond ter kennis van burgemeester en wethouders. Artikel 5. De comptabele ziet er op toe dat hem de voor de inkomsten en ontvang- sten alsmede de voor de uitgaven en betalingen van de gemeente be- nodigde gegevens tijdig worden verstrekt en dat de bij hem ingediende betalingsstukken aan de daaraan te stellen eisen voldoen. Specifieke rekeningen wegens leveringen, werkzaamheden en diensten ten laste van ae gemeente draagt hij niet ter betaling voor, dan nadat deze zijn voorzien van een akkoordverklaring van de hiertoe bevoegde gemeentelijke functionarissen. Hij geeft, bij voortdurende nalatigheid van de hierbij betrokken functionarissen van de gemeente in de verstrekking van de vorenbe- doelde gegevens, hiervan kennis aan burgemeester en wethouders. Artikel 6. De comptabeie draagt zorg dat de uit de gemeentelijke rechten en verplichtingen voortspruitende invorderingen en betalingen tijdig in behandeling worden genomen. Hij draagt mede zorg voor een zodanig beheer van de geldmiddelen dat renteverlies wordt voorkomen. Artikei 7. De comptabeie verstrekt tijdig aan de kassier de gegevens, welke deze nodig heeft voor inning en verantwoording van inkomsten en ontvangsten van de gemeente. Artikei 8. 1. De comptabele is belast met het opmaken van de bevelschriften. - 22 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 66