2e afd. 17 december 1981 154 d 2. Hij draagt deze eerst ter tekening aan de in artikel 14 van de ver- ordening genoemde functionarissen voor, nadat door hem is gecon- stateerd dat: a. de daaraan ten grondsiag liggende documenten aan de eisen vol- doen, dat deze zijn nagerekend en dat deze door de daartoe be- voegde functionarissen zijn voorzien van een akkoordverklaring omtrent bestelling, levering, kwaliteit, prijs en leverings- en betalingsvoorwaarden; b. fiattering door de daartoe aangewezen functionaris en zo noc g ondertekening door het aangewezen lid van het college van bui- meester en wethouders heeft plaatsgevonden; 3. Voor betalingen op grond van bestanden, zoals salarissen, sociaie uitkeringen e.d., treedt in de plaats van het gestelde in lid 2 de vaststelling dat: a. het bestand juist is; b. de daaruit opgemaakte betaallijst juist is; c. de voorgeschreven fiatteringen door de daarvoor aangewezen functionarissen hebben plaatsgevonden. Artikel 9. De comptabele draagt zorg dat uit de betreffende stukken - bijvoor- beeld met behulp van een blokstempel - blijkt dat de in artikel 8, lid 2 sub a en b genoemde handelingen hebben plaatsgevonden en dat door hem de in artikel 8 voorgeschreven contrôles zijn verricht. Artikel 10. De comptabele vervaardigt de giro- en bankopdrachten. Nadat de^e door hem van een handtekening zijn voorzien, overhandigt hij ze met de daaraan ten grondslag liggende documenten aan ae kassier. Artikei 11. De comptabele is bevoegd in daartoe aanleiding gevende spoedeisende gevallen schriftelijk opdracht aan de kassier te geven tot het doen van betalingen ten laste van de gemeente. Hij voorziet deze opdrachten van de voor de uitbetaling noodzake- - 23 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 67