2e afd. 17 december 1981 154 d lijke en zoveel mogelijk door de daartoe bevoegde functionarissen ge- parafeerde stukken. Hij ziet toe dat de betreffende betalingen zo spoedig mogelijk alsnog op bevelschrift in uitgaaf worden gesteld. Artikei 12. De comptabele vervaardigt de aanvragen tot beschikking in contanten ten laste van een rekening bij een bank- en/of giroinstelling. Hij draagt zorg dat deze het in artikel 16 van de verordening ver- melde bedrag niet te boven gaan. Nadat de aanvragen door hem van een handtekening zijn voorzien, over- handigt hij deze aan de kassier. Artikel 13. De comptabele geeft de in de artikelen 7, 8, 11 en 12 genoemde stuk- ken niet af dan nadat hij deze in zijn administratie heeft geregi- streerd. Artikei 14. Ten aanzien van de van takken van dienst en andere rekeninghouders ontvangen opdrachten tot betaling overtuigt de comptabele zich ervan dat deze van de vereiste handtekeningen zijn voorzien. Ten bewijze dat hij dit heeft nagegaan, fiatteert de comptabele de betalingsop- drachten. Nadat hij de daaruit voortvloeiende giro- en bankopdrachten van zijn handtekening heeft voorzien, overhandigt hij deze met de daarbij be- horende betaiingsopdrachten aan de kassier. Artikel 15. Het is de comptabele verboden op enigerlei wijze gelden van de ge- meente in ontvangst te nemen of onder zijn berusting te hebben. Artikel 16. De comptabele maakt tenminste éënmaal per maand specificaties van de nog niet afgewikkelde bedragen, welke als voorschotten, bedragen buiten rekening, voorlopige ontvangsten of anderszins in de finan- ciële administratie zijn opgenomen. - 24 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 68