2e afd. »17 december 1981 154 d Hij zorgt er voor dat de afgifte van bevelschriften en inningsop- drachten of de afwikkeling op andere wijze voor de genoemde posten zoveel mogelijk wordt bevorderd. Tenminste éénmaal per maand stelt de comptabele vast dat het totaal van de blijkens de inningsopdrachten en bevelschriften per dienstjaa respectievelijk nog in te vorderen en nog uit te betalen bedragen overeenstemmen met de ter zake op de rekeningen van debiteuren en crediteuren voorkomende saldi. De comptabele verstrekt per de eerste van elk kwartaal aan burgemees ter en wethouders en voorts zo dikwijls zij dit verlangen een op- gave van de bedragen welke nog niet konden worden ingevorderd binnen de gestelde termijnen met vermelding van de genomen of voorgestelde invorderingsmaatregelen. flrtikel 17. De comptabele geeft aan Gedeputeerde Staten, aan de raad, aan burqe- meester en wethouders en aan de burqemeester alie inlichtinqen welke hem in verband met zijn funktie vragen. Hij verstrekt voorts aan daartoe bevoegden de iniichtingen welke redeiijkerwijze van hem kunnen worden verlangd. Overigen-. hij aan niemand enige iniichting dan met toestemming van burgemeester en wethouders. flrtikel 18. De comptabele regelt zijn verlof in overieg met de chef financiën. Hij draagt er zorg voor dat voor de aanvang van zijn verlof of af- wezigneid om andere redenen alle maatregelen zijn genomen waardoor een goede voortgang van de werkzaamheden zoveel mogelijk wordt ge- waarborgd. flrtikel 19. De comptabele is gehouden benoemingen te aanvaarden en functies te bekleden die geacht kunnen worden met zijn taak direct verband te houden. - 25 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 69