Wanneer door bijschrijving van rente en kosten dat saido het kredïet- maximum mocht overschrijdenzai het meerdere op eerste aanmamng van de gemeente door de "stichting" moeten worden aangezuiverd. 2. Over de in rekening-courant opgenomen of gestorte gelden wordt rente berekend naar een daarvoor door burgemeester en wethouders vast te stel- len percentage. 3 De gemeente zal geen beschikking over de geiden toestaan, onversc 1 ig of dit geschiedt in mindering van een kredit-saldodan wei of hierdoor een debet-saido ontstaat, dan op een aan de comptabele der gemeente te overhandigen of toe te zenden schrifteiijk gedagtekende aanvrage, gete- kend door de administrateur en de direkteur van de "stichtmg". 4. De comptabele der gemeente doet de opgaven van de in rekening-courant geboekte posten toekomen aan het bestuur van de "stichting". Bovendien zal de comptabeie aan het eind van elk jaar de rekening van de "stichting" afsiuiten en haar een afschrift van die rekening doen toe komen met opgave van de geboekte rente en van de ten iaste van de reke- ning gebrachte kosten. 5. Deze overeenkomst treedt in werking op 1 aprii 1982 en zal doorlopen zo- lang niet door één der partijen opzegging van de overeenkomst wordt ver- langd. Deze opzegging zal moeten piaatshebben met inachtneming van een opzegtermijn van tenminste twee maanden. 6. Bij gerechtelijke invordering van het saido der rekening behoeft geen afschrift der rekening te worden betekend of afgegeven. Voor eventuele kosten van invordering van het door de "stichting" krachtens deze over- eenkomst verschuidigde waaronder de kosten voor de huip en bijstano van de rechtskundig raadsman der gemeente, wordt de rekening van de "st^ch- ting" beiast. HEEMSTEDE, 25 maart 1982. De raad voornoemd, De secretaris De voorzitter, aiu

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 36