2e afd. 25 maart 1932 NOTA FUNKTIONERINGSGESPREKKEN 32 Heemstede, 7 maart 1982. Aan de raad, In het kader van de ontwikkeling personeelsbeleid zijn u tot nu toe nota's aangeboden met betrekking tot Vorming Opleiding, Medische Begeleiding, Sociale Begeleiding, Werkoverleg, Pré-Pensionering, Werving Selektie, In- troduktie en Beloningsbeleid. Als laatste nota in de reeks bicden wij hier- bij aan de nota: "Beoordelen van prestaties tot Funktioneringsgesprekken" Deze nota heeft eenzelfde procedure doorlopen als alle voorgaande nota's. Wel moet vermeld worden, dat in eerste instantie het commentaar vanuit het personeel aanleiding is geweest de nota opnieuw te formuleren. Tijdens be- spreking van deze nota in de raadscommissie voor personeelsaangelegenheden is opgemerkt dat het meer informele karakter van de funktioneringsgesprek- ken niet strookt met de formele bezwaren-procedure zoals die in de riota is omschreven. Geadviseerd is daarom deze bezwarenprocedure te laten verval- len. Dit is voorgelegd aan de commissie voor Georganiseerd Overleg. Van de zijde van de vakorganisaties bestaat een sterke voorkeur voor het handhaver. van deze procedure, omdat dan een grotere mate van rechtszekerheid voor me~ dewerkers is gewaarborgd. Wij zijn aan deze wens tegemoet gekomen en hebben wij in meerderheid besloten de interne bezwaren-procedure te handhaven. Dit om te voorkomen dat de schijn gewekt. wordt dat wij af zouden willeri doen aan de interne mogelijkheden voor de medewerkers tot het indienen van bezwaar tegen uitspraken of beslissingen. Er is nog geen concreet bedrag te noemsn dat voor de invoering noodzakelijk zal zijn. Voorshands gaan wij uit van een bedrag dat ligt in de orde van grootte van f 10.000,--. Wel is duidelijk, dat met name gedacht moet worden aan vorming en instruktie van leidinggeven- den. In het kader van de beleidsplanning hebben wij u voorgesteld een projekt op-te voeren. Gelet op het bovenstaande stellen wij u voor in te stemmen met de aard en de strekking van de nota "Beoordelen van prestaties tot funktio- neringsgesprekken". Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 39