De procedure: A1 eerder is in deze nota benadrukt, dat de mening en de ziens- wijze van betrokkene zelf voldoende uit de verf moet komen. Om die reden wordt ervan uitgegaan, dat vroegtijdig, doch uiterlijk 1 week tevoren een afspraak wordt gemaakt voor het houden van een funktioneringsgesprek. Hierbij wordt dan geiijk een bianco formulier aan de medewerker gegeven dat hij op grond van zijn ei- gen mening kän (maar niet moet) invullen. Op deze manier zijn beide betrokkenen bij het gesprek op gelijke wijze voorbereid. Tijdens het gesprek spreken beiden aan de hand van deze formu- lieren over het funktioneren van de medewerker. Haar aanleiding van dit gesprek wordt door de chef op een zelfde formulier de weerslag van het besprokene ingevuld. Dit formulier wordt door beiden ondertekend, nadat hierop de eventuele verschillen van mening, knelpunten en te nemen akties zijn weergegeven (zie bijlage 3). De kiadformulieren blijven in het bezit van beide betrokkenen tot het eerstvolgende funktioneringsgesprek, waarna deze worden vernietigd. Het originele formulier wordt hierna via de afdelingschef en/ of het diensthoofd verzonden aan de afdeling p.z., waar dit for- mulier bij de overige personeelsgegevens wordt bewaard. Tijdens het verloop van de procedure zijn er verschi 1 lende niomenten, waarop de betrokken medewerker het niet eens kan zijn met de wijze waarop uitvoering wordt gegeven aan de procedure of met het oordeel dat over zijn funktioneren wordt uitgesproken. Allereerst is het mogelijk dat beide betrokkenen een verschil van mening houden over het oordeei met betrekking tot het funktioneren van de medewerker. Het is dan de bedoeling dit verschil van rnening zo duidelijk mogelijk te verv/oorden op het formulier. Op grond van een dergelijk verschil van mening is het mogelijk dat beide betrokkenen of éên van beiden bij wijze van uitzondering prijs stellen op een tweede

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 52