gespreksronde in aanwezigheid van een objectieve en bemiddelende tussenpersoon, die beide "partijen" van dienst zou kunnen zijn. Dit zal dan naar de mening van de werkgroep wel iemand moeten zijn, die werkzaam is bij de gemeente Heemstede. Hierbij wordt in de eerste plaats gedacht aan een medewerker van de afdeling personeelszaken, omdat deze in principe als zodanig beschouwd kan worden. Dit sluit echter andere mogelijkheden niet uit. De derde persoon dient ter voor- bereiding op dit gesprek wel vroegtijdig te beschikken over het formulier en eventueel andere benodigde stukken. Als een verschil van mening over de inhoud van het funktioneringsgesprek naar de mening van betrokkene konsekwenties (kan) hebben voor zijn ver- dere funktioneren of loopbaan, dan is het voorstelbaar, dat hij hierin officieel wijziging zal willen zien aangebracht. Hij kan zich hiertoe dan wenden tot het diensthoofd in beginsel twee weken na het funktioneringsgesprek. Het diensthoofd komt tot een conclu- sie binnen eenzelfde termijn na het verzoek hiertoe. Acht betrokkene de aanieiding tot zijn verzoek hierna voldoende opge- lost, dan tekent hij alsnog het formulier, eventueel met aanvullende of afwijkende opmerkingen. Het is denkbaar, dat betrokkene zich ook niet kan verenigen met de conclusies van deze bemiddeling. Het is dan mogelijk om officieel bezwaar aan te tekenen tegen de uit- komst van het funktioneringsgesprek bij een daartoe in te stelien be- zwarencommissie. Deze commissie staat onder voorzitterschap van de portefeuillehouder personeelsaangelegenhedenaangevuld met de volgende leden: de ge- meentesecretaris, het diensthoofd van betrokkene (voor beiden geldt, dat wanneer zijzelf beoordelaar zijn hun piaats wordt ingenomen door een collega-diensthoofd) en een lid op voordracht van betrokken medewerker.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 53