- 14 - Vastleggen van gegevens. Er wordt uitgegaan van een situatie, waarbij het vastleggen van informatie nuttig kän zijn in het verdere verloop van het dienst- verband. Het nut van deze informatie wordt echter minder naar ge- lang er meer tijd verstreken is. De naar aanleiding van het funktioneringsgesprek vastgelegde infor- matie zal daarom maximaal vier jaar worden bewaard in het persoons- dossier, waarna deze wordt vernietigd. Eén lid van de stuurgroep is van mening, dat deze termijn te kort is. De wijze waarop deze informatie wordt vastgelegd is weergegeven in bijlage 3. Dit formulier zal zijn nut in de dagelijkse praktijk moeten bewijzen, Na verloop van tijd dient dan ook de mogeiijkheid te bestaan dit formulier aan te passen aan de nadere wensen van de gebruikers. Het formuüer dient met narne als weergave van het besprokene tijdens het funktioneringsgesprek. Dit wordt noodzakelijk geacht ter infor- matie van de leidinggevenden, aangezien dezen verantwcordelijk zijn voor de gevolgen van het (dis)funktioneren van een medewerker,ytet- volgen vari een opleiding, het verdedigsn van promotiovoorstoll-en finzovoort^ Ter bewaking van de privacy worden deze formulieren bewaard bij de andere persoonlijke gegevens in het persoonsdossier bij p.z. Het lijkt voorspelbaar dat zowel de betrokken medewerker als de beoordelaar behoefte hebben aan een aantal punten, waaraan zij tijde het gesprek aandacht kunnen besteden. Bij wijze van hulpmiddel zal nog een folder worden samengesteid ten behoeve van alle betrokkenen met daarin opgenomen een leidraad voor het voeren van deze gesprekken en aandachtspunten tijdens het gesprek.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 55