Bijlage bij de nota "funktioneringsgesprekken" Commentaar op de nota "funktioneringsgesprekken" van de medewerkers van de gemeente bij inspraakronde van 26 oktober 1981 tot 23 november 1981. I. G.T.B.: 1. In de nota wordt uitgegaan van het houden van funktioneringsgesprekken in een frequentie van éénmaal per twee jaar. Met name bij kleine afde- lingen lijkt een voorkeur te bestaan voor een frequentie van één.maal per jaar. 2. Het wordt niet. aan te beveien geacht om de grens van funktioneringsge- sprekken te stellen bij 55-jarige leeftijd, wanneer het medewerkers be- treft, die zeer kort in dienst zijn. 3. De indeling van de formulierengevoegd bij de nota, wordt door sommi- gen niet als de meest ideale gezien. II. Brandweer: Hiervan werd geen commentaar ontvangen. III. Onderwijs: Van één schoolhoofd is ais commentaar ontvangen, dat hij door deze nota op een aantal noodzakelijke akties is gewezen om zijn (vooral jonge) medewer- kers beter en regelmatiger te begeleiden in hun funktionerenhetgeen hij zeer waardeert. Door de afwijkende organisatiestruktuur binnen een school lijkt het hem echter onmogelijk om de gehele procedure exact te volgen con- form de nota. IV. Cultureel centrum: Van de medewerkers van het cultureel centrum is geen commentaar ontvangen. V. Bibliotheek: Door de medewerkers van de bibliotheek is geen conmentaar ingeleverd. VI. Sportstichting: Van de medewerkers van de Sportstichting is geen commentaar ontvangen. VII. Secretarie: 1. In de procedure is sprake van een bemiddelingscommissie; uit wie bestaat deze commissie en wat is het doel van deze commissie? -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 65