4e afd. 25 maart 1982 25 adrninistratieve procedure. De regeling van artikel 3 verkiaart u bevoegd een gebied aan te wijzen waarvan wordt verklaard, dat daarin uitsiuitend of nagenoeg uitsiuitend onroerend goed geiegen is, dat duurzaam voor ande- re dan landbouwkundige doeleinden wordt gebruikt dan wel onroerend goed dat niet als natuurterrein dient te worden aangemerkt. Uw besluit dient te worden goedgekeurd door de Kroon. Op bovenomschreven wijze wordt een aan- merkeiijke vereenvoudiging bereikt van de vervreemdingsprocedure van onroe rend goed, waaraan de wet krachtens haar doeistellingen geen beperkingen wil opleggen. Binnen de gesteide termijn zijn twee bezwaarschriften inge- diend. De verkorte inhoud en de weerlegging hiervan zijn opgenomen in het ontwerp-besluit. Wij stellen u voor het niet-land gebied vast te stelien overeenkomstig het ontwerp-besluit. De raad van de gemeente Heemstede; overwegende, dat met ingang van 31 december 1981 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- raadsbesluit "Vaststel 1 ing Niet-Landgebieden (Wet Agrarisch Grondverkeer) dat binnen de daarvoor gesteide termijn bezwaarschriften tegen het ontwerp zijn ingekomen van: 1. de heer T.J. Jongh Visscher, Glipperweg 9, aihier; 2. de heer S. Schreur, Glipperweg 24, alhier en 42 anderen; dat de inhoud van beide bezwaarschriften van gelijke aard is en ais volgt kan worden samengevat, terwijl de bezw'aren kunnen v;orden beantwoord zoals achter de inhoud is vermeid. Reclamanten maken bezwaar tegen het in het ontwerp-raadsbesluit opgenomen stuk grond ten zuidoosten van de Fazanten- laan. Zij associëren het besluit tot aanwijzing met het concept-bestem- mingsplan Giip II. Dit is echter niet juist. Het wel dan niet aangewezen zijn van een stuk land hec-ft immers geen ander rechtsgevolg dan dat de Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 6