Bijlage bij de nota m.b.t. funktioneringsgesprekken. Opmerkingen vanuit de raadscommissie voor Personeelsaangelegenheden. 1. De commissie heeft met voldoening kennis genomen van de inhoud van de nota. 2. Men geeft er de voorkeur aan ook bij de te hanteren procedure uit te blijven gaan van de intentie van de nota, gericht op het voeren van niet-bedreigende gesprekken over het funktioneren van een medewerker en daarom geen interne bezwarenprocedure in de nota op te nemen. Ook het als bijlage 3 toegevoegde formulier zou dienovereenkomstige wijziging behoeven. Opmerkingen vanuit de commissie voor Georganiseerd Overleg. 1. De commissie is tevreden met de inhoud van deze nota. 2. Over het al dan niet hanteren van een interne bezwarenprocedure is de commissie van mening, dat een dergelijke beroepsmogelijkheid bij in prin- cipe elke regeiing in het belang is van de betrokken medewerkers. Met genoegen heeft de commissie deze interne bezwarenprocedure gelezen; laten vervallen van deze bezwarenprocedure zou afdoen aan "rechtsbe- scherming" van medewerkers en is daarom niet gewenst. Dringend wordt daarom verzocht deze te handhaven. Reaktie op de door beide commissies gemaakte opmerkingen. Hoewel in de raadscommissie is gesteld, dat het opnemen van een bezwaren- procedure bij deze funktioneringsgesprekken wellicht overbodig is, gaat de voorkeur van ons college uit naar handhaving van dit onderdeel om de schijn te voorkomendat het gemeentebestuur af wii doen aan de bescherming van de eigen medewerkers tegen willekeurige mededelingen/besiissingen door middel van een interne bezwarenprocedure.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 70