e atd- 26 augustus 1982 gg Door genoemde voorzieningen kan met zekerheid worden gesteld dat het energieverbruik minimaal met circa 10.000 m3 gas per jaar zal dalen f 5.500,-). De isolatie onder de vloeren vergt door de opvallend hoge grondwater- standen meer dan normale voorzieningen. Het zal daarom noodzakelijk zijn de bulzen van de installatie extra tegen corrosie te beschermen en de isolatie te voorzien van een speciale dampdichte laag. Blijkens de voor u ter inzage liggende begroting worden de totale kosten geraamd op f 175.000,-. In verband met het treffen van energiebeperkende maatregelen wordt een subsidie verwacht van f 8,750,--. In 1979 is dit Projekt als noodzakelijke vervanging op lijst II geplaatst. De lasten 210n met ingang van 1980 geraamd. Begin 1980 werd aangenomen dat een voorstel op korte termijn aan u voorgelegd kon worden. Om die reden is het niet meer op lijst II geplaatst. Dekking was verzekerd in de begroting en zou via de meerjarenbegroting doorwerken naar de volgen- de daren- De voorbereiding van dit voorstel heeft vertraging ondervonden waardoor de lasten în het geheel niet opgenomen zijn. Inmiddels is het sy- steem van de beleidsplanning gewijzigd zodat dergelijke onvolkomenheden niet meer kunnen voorkomen. Gelet op de huidige noodzaak van deze vervanging stellen wij u voor een krediet van 166.250,- beschikbaar te stellen door vaststelling van bij- gevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 40