afd. 30 september 1982 99 rende bestemmingsplan opgenomen rooilijn. Teneinde het verlenen van een bouwvergunning voor deze gang mogelijk te maken, is het gewenst om een herziening van dit bestemmingsplan in voorbereiding te ver- klaren. In uw vergadering van 29 april 1982 besloot u een krediet beschikbaar te stellen voor de vervanging van de schaft- en stal 1 ingsruimte ten behoeve van de afdeling groenvoorziening van het gemeentelijk technisch bedrijf in het wandelbos Groenendaal Nieuwbouw van het huidige gebouw is niet in overeenstemming met het vast gestelde, maar nog niet onherroepelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Natuurgebieden"Een herziening van dit plan is derhalve vereist om dit bouwplan te kunnen realiseren. Wij stellen u voor overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp-besluit te ver klaren, dat voor bovengenoemde terreinen een herziening van het bestem- mingsplan wordt voorbereid. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 14 september 1982; gelet op artikel 21 van de Wet op de ruimtelijke ordening; BESLUIT te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van: a. het bestemmingsplan nr. 49, vastgesteld bij zijn besluit van 20 de- cember 1928, nr. 99, voorzover betrekking hebbende op het terrein van het garâgebedrijf Boekenroode B.V.; b- het bestemmingsplan nr. 39, vastgesteld bij zijn besluit van 5 augus- tus 1926, nr. 73, voorzover betrekking hebbende op de Bankastraat;

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 14