5e afd. 30 september 1982 gg STARTSUBSIDIE STICHTING KINDEROPVANG HEEMSTEDE I.O. Heemstede, 3 augustus 1982. Aan de raad, Bij brief d.d. 39 november 1981 heeft het bestuur van de stichting Kinderopvang Heemstede i.o. het gemeentebestuur verzocht: a. het projekt "Oprichting kinderdagverblijf" aan te melden als pro- jekt in het kader van de gemeentelijke beleidsplanning; b. een startsubsidie f 1 .000, Wij hebben het verzoek om advies voorgelegd aan de commissie planvoorbe- reiding specifiek welzijn. De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn heeft het volgende ad- vies uitgebracht: 1. In het kader van de gemeentelijke beleidsplanning een projekt mee te laten wegen genaamd: "Realisering kinderdagverbl ijf f 50.000,— per jaar". 2. Bij de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk een aan vraag om een rijksbijdrage indienen. 3. De stichting Kinderopvang i.o. een startsubsidie toekennen f 500, Wij hebben het advies van de commissie planvoorbereiding specifiek wel- zijn genoemd onder 1 en 2 overgenomen. Het advies, de stichting Kinder- opvang een startsubsidie toe te kennen, hebben wij niet overgenomen. Bij brief d.d. 4 maart 1982 hebben wij u hiervan op de hoogte gesteld. Wij achten echter de mogelijkheid aanwezig dat deze mededeling aan uw raad in een beroepsprocedure niet aangemerkt wordt als een formele be- slissing. In verband hiermede hebben wij het bestuur van de stichting Kinderopvang Heemstede i.o. verzocht een nieuw subsidieverzoek in te dienen zodat eventuele nieuwe elementen bij de beoordeling kunnen wor- den betrokken. Het bestuur verzoekt subsidie om een aantal voorbereidingswerkzaamheden ten behoeve van het oprichten van een kinderdagverbl ijf te verrichten zoals: 1. - onderzoek naar intergemeentelijke samenwerking en een nadere be- hoefte.peiling; -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 9