2e afd. 28 oktober 1982 niet afzonderlijk en met name elders zijn vermeid. II ADMINISTRATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uittreksel uit een besluit, akte of ander stuk, één en ander voorzover die stukken bij de gemeente berus- tenper bladzijde of gedeelte daarvan, voorzover hieronder niet afzonderlijk genoemd b. 1. een fotokopie van een besluit, akte of ander stuk, één en ander voorzover die stukken bij de gemeen- te berusten, per afdruk Voor rapporten van meer dan 50 pagina's op grond van de Wet Openbaarheid van Bestuur, zal zo nodig incidenteel een vaste prijs per exemplaar worden bepaald. c. een duplicaat vaccinatiebewijs b. 2. 110 6,00 2,90 0,25 1,15 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp) begrotingen met memorie van toelichting de gemeenterekening het verslag van het gemeentel ijk technisch bedrijf de algemene plaatselijke verordening de bouwverordening de toelichting op de bouwverordening een abonnement op de raadsstukkenper jaar een abonnement op het raadsverslagper jaar notulen van openbare commissievergaderingenper bladzijde de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag de gids voor het onderwijs in Heemstede, indien ver- strekt op aanvraag overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stuk- ken, voorzover afdrukken zijn gemaakt en de voor- raad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan 5. Archief. b. c d. e. f. 9- h. i j. k. 1. 1. 2. C. Het doen van nasporingen door gemeente-ambtenaren in het oud-archief per half man-uur of gedeelte daarvan aan de nasporing besteed, ongeacht het resultaat van die nasporing afschriften van of uittreksels uit stukken, behoren- de tot het oud-archief, boven en behalve het recht, genoemd onder 1, per bladzijde of gedeelte daarvan Bevolking. 1. Het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsre- gister en het verblijfregister gevraagd: a. door of vanwege een kerkgenootschap of een gemeen- schap op geestelijke grondslag met volledige rechts- bevoegdheid; 25,— 25,- 20,- 8,- 22,- 22,- 10,- 10,- 0,15 5,- 3,- 0,45 14,60 3,65

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 26