110 met het bevolkings- en verblijfregister van één of meer gegevens omtrent één persoon als één inlichting beschouwd. Bij het verstrekken van inlichtingen welke op meer dan één persoon betrekking hebben, wordt gerekend dat voor iedere persoon een afzonderlijke inlichting wordt ver- strekt; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een an- dere datum is overeengekomen; c. met inlichtingen worden gelijkgesteld opgaven, bewijzen of verkiaringen van opneming of afvoering, uittreksels, af- schriften, verificaties en wijzigingen of aanvullingen van alle zodanige iniichtingen. D. Burgerl i jke Stand. 1. Verstrekken van iniichtingen a. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de regis- ters van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap of een gemeenschap op geestelijke grondslag met voiledige rechtsbevoegd- heid alsmede; 2. ten behoeve van een wetenschappeiijk of filantropisch doel a. per inlichting of opgaaf b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven 500 inlichtingen of opgaven 1000 inlichtingen of opgaven De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inlichtingen of opgaven of gegevens daaruit aan derden verstrekken b. het verstrekken var, inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, niet vallende on- der D.1.b. a. per inlichting of opgaaf b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen of opgaven 100 inlichtingen of opgaven 200 inlichtingen of opgaven 500 inlichtingen of opgaven 1000 inlichtingen of opgaven Houders van abonnementen kunnen door burgemeester en wethouders, onder door hen te stellen voorwaarden, worden gemachtigd de inlichtingen of opgaven geheel dan wel gedeelteiijk te publiceren en/of te versprei- den. Het verstrekken van de onder b en c genoemde inlichtingen of opgaven geschiedt met inachtneming van de navolgende bepalingen: a. onder een inlichting of opgaaf wordt verstaan een inlichting of opgaaf betreffende één persoon of bij ondertrouw of huwelijk, betreffende één paar; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan ten- zij een andere datum is overeengekomen. _1fl_ 0,10 9,50 45,- 85,-- 2,90 121,60 183,80 306,50 613,10 1.058,40 2e afd. 28 oktober 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 28