28 oktober 1982 114 De Stichting Peuterspeelgroep "De Kiimappel" heeft ons te kennen gegeven met deze prijs in te stemmen. Met het Erasmuscollege zijn wij nog in onderhandeling. Binnenkort zullen wij u met betrekking tot deze insteliing een voorstel over de huurprijs voorleggen. Wij stelien u thans voor: a. de huurprijs voor het gebruiken van het gebouw Fr. Schubertlaan 37 voor het cursusjaar 1981-1982 vast te stellen op f 24,25 per lokaal/ per dagdeel b. de onder a genoemde huurprijs voor de Stichting Peuterspeelgroep "De Klimappel" te vermeerderen met de schoonmaakkosten en de kapitaal- lasten van de bouwkundige voorzieningen ten behoeve van de stichting; c. burgemeester en wethouders te machtigen de onder a genoemde huurprijs jaarlijks aan te passen aan de in de gemeentebegroting geraamde kosten. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 oktober j.l.; a. de huurprijs voor het gebruik van het gebouw Fr. Schubertlaan 37 voor het cursusjaar 1981-1982 vast te stellen op f 24,25 per "lokaal/per dagdeel b. de onder a genoemde huurprijs voor de Stichting Peuterspeelgroep "De Kiimappel" te verhogen met de schoonmaakkosten en kapitaallasten van de bouwkundige voorzieningen ten behoeve van de Stichting; c. burgemeester en wethouders te machtigen de onder a genoemde huurprijs jaarlijks aan te passen aan de in de gemeentebegroting geraamde kosten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. BESLUIT HEEMSTEDE, 28 oktober 1982. De voorzitter De raad voornoemd, De voorzitter, 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 42