2e afd. 28 oktober 1982 107 verrekening wegens loonsverhogingen en stijging materiaalprijzeneven- tueel meerwerk en hogere grondkosten. Deze kosten zullen ook in de aan- vangshuur opgenomen moeten worden. Het verschil tussen de werkeiijke lasten en voornoemde vraaghuur zal worden gedekt door een aanvullende rijksiening. De aanvraag om verstrekking van de rijksbijdrage is reeds aan de Hoofdingenieur-Direkteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Hoiiand ingezonden. Over de aanvraag en acceptatie van de rijks- bijdrage dient uw coliege te beslissen. Wij stelien u voor de gevraagde medewerking voor de bouw te verlenen door vaststel1ing van een besluit conform bijgaand ontwerp. Het bouwpian ligt op de gebruikelijke wijze voor u ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 oktober 19B2 alsmede het advies van de commissie voor de Volkshuisvesting en Ruimte- lijke Ordening; gelet op de desbetreffende bepalingen van de Woningwet, het besluit gei- delijke steun volkshuisvesting en de beschikking geldeiijke steun huur- woningen 1975; BESLUIT I. Ten behoeve van de stichting van 26 woningen voor aileenstaar.den en tweepersoonshuishoudens in het plan Merlenhoven uit 's rijks kas aan te vragen en te aanvaarden een jaarlijkse bijdrage in het exploitatie- tekort. II. Aan de woningbouwvereniging "De Haemstede" jaarlijkse bijdragente ver- lenen tot gelijke bedragen als het rijk aan de gemeente zal toekennen onder dezelfde voorwaarden en bepalingen als terzake hiervan aan de gemeente zullen worden gesteld. HEEMSTEDE, 28 oktober 1982. De raad voornoemd, De secrp&Tjs, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 7