4e afd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 9 november 1982; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van het bestem- mingsplan "Natuurgebieden"vastgesteld bij zijn besiuit van 26 augustus 1976, nr. 94, voorzover betrekking hebbende op; a. het landgoed "Hertenduin" b. Huize "Meerzicht"; één en ander zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende teke- ningen; II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde terreinen zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burge- meester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te la- ten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normaie onderhouds- werkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwer- Penstoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opsiag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voorzover één en ander noodzakelijk is: - in verbar.d met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbe- -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 122