4e afd> 26 november 1982 126 beide zijden in en uitdraairuimte. Het aanleggen van parkeerplaatsen tegenover de Dr. J.T. de Visserstraat in de Dr. J.R. Thorbeckelaan stuit op bezwaren omdat de ontsluiting van de nieuwbouw ten noorden van de Prinsenlaan via de Dr. J.T. de Visser- straat plaats zal vinden. Een beslissing over het eventueel aanbrengen van een verkeersdrempel in de Dr- J-R- Thorbeckelaan dient o.i. pas te worden genomen nadat het re- sultaat van de studie naar het effekt van verkeersdrempels bekend is. De derde voorziening werd door de bewonerscommissie niet wenselijk ge- acht, omdat deze geen extra parkeerplaatsen zou opieveren; bovendien zouden er 15 (kleine) bomen gerooid dienen te worden. Bij nader inzien delen wij deze mening; deze voorziening dient o.i. dan ook niet gereali- seerd te worden. De bewonerscommissie heeft tevens de klacht geuit dat er veel gefietst wordt op het pad aan de westzijde van de huizenblokken van de Dr. J.R. Thorbeckelaan. Ook wordt er met brommers gereden. Het rijden op het pad is tegen te gaan door op enkele plaatsen hekjes te plaatsen. De kosten hiervan bedragen f 2.600,-. De kosten van het schil- deren van de parkeervakken in de Dr. J.R. Thorbeckelaan kunnen ten laste worden gebracht van de post "onderhoud wegen". De aanleg van de 7 parkeerplaatsen kost f 11.800,--. Wij stellen u derhalve voor een krediet van f 14.400,— beschikbaar te stellen. Tekeningen waarop de diverse maatregelen zijn aangegeven, liggen bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hcek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 128