5e afd. 26 november 1982 128 UITBREIDING WELZIJNSPLANKING; BENOEMING LEDEN COMMISSIE PLANVOORBEREIDING SPECIFIEK WELZIJN Heemstede, 9 november 1982. Aan de raad, In juli 1982 st.elde ons college het ontwerp van een notitie vast be- treffende het verdere verloop van de welzijnsplanning. Deze ontwerp-no- titie is aan besturen van instellingen op het gebied van de maatschap- pelijke dienstverlening en het sociaal-cultureei werk voorgelegd, met de mogelijkheid hierop te reageren. Tevens werd aan de verschillende instellingen verzocht mede te delen welke personen naar hun mening moeten worden aanbevolen voor benoeming als lid van de commissie plan- voorbereiding specifiek welzijn (p.s.w.). Daarnaast is aan de commissie p.s.w. gevraagd op de notitie te reageren en is de commissie verzocht aan te geven wie van haar leden voor herbenoeming in aanmerking wenst te komen. De notitie kunt u bijgaand aantreffen. De reakties op de notitie van de commissie en de diverse instellingen liggen voor u ter inzage. Met de inhoud van de notitie wordt door allen ingestemd, zodat deze door ons is vastgesteld. Conform bijgevoegd ontwerp-besluit stellen wij u in aansluiting hierop voor: - het terrein bestreken door de rijksbijdrageregeling maatschappelijke dienstverlening aan te wijzen als terrein waarop de planning gestalte dient te krijgen (overeenkomstig het bepaalde in artikel 2 var, dever- ordening van de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn); - de procedureverordening maatschappelijke dienstverlening vast te stel- len. De zittingstermijn van de thans zitting hebbende leden van de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn loopt af per 1 december 1962. Onderstaand hebben wij - rekening houdend met de ons gedane suggesties terzake van het pîrtikulier initiatief - een aanbeveling opgesteld, waarbij wij de volgende criteria hebben gehanteerd: - waarborging van een zekere continuïteit in het funktioneren van de commissie; _i_

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 135