128 Procedure. Artikel 3. 1. De raad stelt eenmaal in de vier jaar een plan vast. 2. Aan de vaststelling van het plan gaat een inventarisatie als be- doeld in artikel 5 vooraf. Artikel 4. 1. De raad stelt jaarlijks op basis van het plan, het programma vast. 2. Jaarlijks wordt bij de vaststelling van het programma bezien of en in hoeverre het plan voor de resterende periode wijziging behoeft. Hoofdstuk III. Inventarisatie. Artikel 5. 1. Er wordt een ontwerp-inventarisatienota opgesteld door de commissie. 2. In deze nota wordt in ieder geval het volgende vermeld: - de in de gemeente aanwezige voorzieningen en aktiviteiten en de in de regio - voor de gemeente beschikbare - aanwezige voorzieningen en aktiviteiten; - een overzicht van demografische en planologische gegevens; - een schets van de sociale situatie; - een kwantitatieve en kwalitatieve analyse van het gebruik van de bevolking en groepen daaruit van maatschappelijke dienstverlening; - een globaal overzicht van de bij de bevolking levende wensen en behoeften op het terrein van maatschappelijke dienstverlening - een overzicht van beleidsdoeieinden van de gemeente. 3. De ontwerp-inventarisatienota ligt gedurende 1 maand ter visie op verschillende plaatsen in de gemeente, waaronder het raadhuis. 4. Tijdens de periode van tervisielegging, organiseert de comniissie tenminste één hoorzitting. 5. Van de periode van tervisielegging, bedoeld in lid 3 en van elkehoor- zitting, bedoeld in het vorige lid wordt op verschillende plaatsen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke pers. De in de ontwerp-inventarisatienota genoemde organisaties worden daarvan schriftelijk in kennis gesteld. 6. Gedurende de periode van de tervisielegging wordt een ieder in de ge- legenheid gesteld schriftelijk aan te geven welke gegevens naar zijn oordeel niet, onjuist of onvolledig in de ontwerp-inventarisatienota tot uitdrukking zijn gebracht. 7. De inventarisatienota wordt vastgesteld door de commissie, waarbij wordt aangegeven of en zo ja, welke gevolgen de daartegen ingediende schriftelijke reakties op de nota hebben gehad. 8. De inventarisatienota dient te zijn'vastgesteld uiterlijk 18 maanden voordat de periode aanvangt, waarop het plan betrekking zal hebben. Artikel 6. De inventarisatienota wordt ter kennis gebracht van burgemeester en wet- houders en de raad. -4- 5e afd. 26 november 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 138