128 Hoofdstuk IV. Plan. Artikel 7. 1. De commissie vervaardigt het ontwerp-plantenzij. burgemeester en wethouders deze bevoegdheid aan zich hebben gehouden. 2. Het ontwerp-plan iigt gedurende 1 maand ter visie op verschillende plaatsen in de gemeente, waaronder het raadhuis. 3. Tijdens de periode van tervisielegging organiseert de commissie ten- minste één hoorzitting. 4. Van de periode van tervisielegging, bedoeld in lid 2 en van elke hoorzitting, bedoeld in het vorige lid, wordt op verschillende plaatsen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke pers. De in de inventarisatienota genoemde organisaties worden daarvan schrif- telijk in kennis gesteld. 5. Gedurende de periode van tervisielegging wordt een ieder in de gele- genheid gesteld een bezwaarschrift tegen het ontwerp-plan in te die- nen. 6. De commissie doet verslag van de hoorzitting(en) en adviseert over de ingediende bezwaarschriften. 7. De raad stelt het plan vast, waarbij hij zich uitspreekt over de in- gediende bezwaarschriften. 8. Het plan dient te zijn vastgesteld uiteriijk 11 maanden voordat de periode aanvangt waarop het plan betrekking zai hebben. Hoofdstuk V. Programma en wijziging van pian. Artikei 8. 1. De commissie vervaardigt het ontwerp-programma en - indien nodig - een ontwerp-nota tot planwijziging, tenzij burgemeester en wethouders deze bevoegdheid aan zich hebben gehouden. 2. Het ontwerp-programma en - indien nodig - de ontwerp-nota -tot plan- wijziging liggen gedurende 1 maand ter visie op verschil1ende plaat- sen in de gemeente, waaronder het raadhuis. 3. Tijdens de periode van tervisielegging organiseert de commissie ten- minste één hoorzitting. 4. Van de periode van tervisieleggingbedoeld in iid 2 en van elke hoorzittingbedoeld in het vor.ige lid, wordt op verschillende plaat- sen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke pers. De in de in- ventarisatienota genoemde organisaties worden daarvan schriftelijk in kennis gesteld. 5. Gedurende de periode van tervisielegging wordt een ieder in de ge- legenheid gesteid een bezwaarschrift tegen het ontwerp-programma en/of de nota tot planwijziging in te dienen. 5. De commissie doet verslag van de hoorzitting(en) en adviseert over de ingediende bezwaarschriften. 7. De raad stelt het programma en - indien nodig - de nota tot planwij- ziging vast, waarbij hij zich uitspreekt over de ingediende bezwaar- schriften. 5e afd. 25 november 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 139