e 26 november 1982 120 garages. De eerste woningen zullen vermoedelijk in april 1983 gereed- komen. Omtrent de differentiatie van de in het noordelijk deel te bouwen woningen vindt nog overleg plaats. Gedacht wordt aan de bouw van in totaal 432 vvoninnen (incl. 80 apoarte- menten)_vonrnamelijk in de premie huursector. Het noordelijk deel is overigens grotendeels bouwrijp gemaakt. 2.4.2. 8]ekersvaartwen/Burqvan Lennenweg. Het programma van eisen voor het ontwemen van een bestemmingsplan voor dit gebied is in uw vergadering van 26 augustus j.l. vastgesteld. Het concept van een globaal bestemmingsplan (vlekkenplan) hoDen wij binnenkort aan de raadscommissie voor ruimtelijke ordeninq en volks- huisvestinq voor te legaen. 2.4.3. Glip I (omgeving Prinsenlaan). Het officiële ontwerp van dit bestemmingsplan zal binnenkort na be- handeling door de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuis- vesting ter inzage worden gelegd. Het op dit ontwerp gebaseerde programma van eisen voor de in het Dlan opgenomen woongebieden heeft inmiddels de goedkeuring van genoemde raadscommissie verkregen. Voor de verdere uitwerking is een projekt- groep ingesteld, welke groep nog vermoedelijk deze maand bijeen zal komen om de verdere uitwerking van de woongebieden ter hand te nemen. 2.4.4. Overige plannen. Het in oktober 1981 vastgestelde bestemmingsplan Binnenweg e.o. ligt thans ter goedkeuring bij Gedeputeerde Staten; een beslissing hierom- trent zal uiterlijk in januari a.s. moeten worden genomen. Het bestemmingsplan Hageveld e.o. bevindt zich na de gedeeltelijke goedkeuring door Gedeputeerde Staten in een beroepsprocedure. Aan het be- stemminnsplan Voormaliqe Metaalpieterijen Herenwea is recent door Gede- outeerde Staten de goedkeurinc onthouden. Dit besluit ligt thans ter inzage. In behandeling/voorbereiding zijn een aantal zgn. consolidatieplannen; Glip II, Rivierenwijk, Plan 4 (omgeving Adr. Pauwlaan) en Plan 11 (omgeving Haven). 2.5. Volkshuisvesting. 2.5.1. Verbouwing "Meerzicht" en "De Meerlhorst". Nu het krediet voor de restauratie van Meerzicht is verleend is het plan gereed gemaakt om medewerking van het rijk te krijgen voor de realisering van kleine wooneenheden. Dit laatste geldt eveneens voor de verbouwing van De Meerlhorst.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 23