2e afd. 26 november 1982 120 2.6.2. Herinrichting Binnenweq. Het is niet verantwoord nog dit jaar te beginnen met de herinrich- ting van de Binnenweg; zou dit wel gebeuren, dan zouden de winke- liers en het winkelende publiek tijdens de St. Nicolaas- en Kerst- drukte teveel overlast ondervinden. Het werk zal na de winter starten. Wel is inmiddels begonnen met het leggen van waterleiding in het zuidelijke deel van de Binnenweg; dit werk zal begin november a.s. gereed zijn. Ook zal nog dit jaar de parkeerstrook aan de Zandvaart- kade worden aangelegd. Op 29 september a.s. zal een inspraakavond worden gehouden tijdens welke alle bewoners/winkeliers van de Binnenweg en de Raadhuisstraat in de gelegenheid zijn hun mening te geven over het instellen van een blauwe zône voor die wegen en over diverse verkeersmaatregelen welke nodig zijn bij de herinrichting van de Binnenweg. Tevens zuilen dan de wijzigingen ter sprake komen weike in het herinrichtingsplan naar onze mening moeten worden aangebracht naar aanleiding van de inspraak- bijeenkomsten welke begin dit jaar zijn gehouden met de direct be- trokkenen. Na die inspraakavond zulien de betrokken raadscommissies over de blauwe zône, de verkeersmaatregelen en bedoeide wijzigingen worden gehoord. 2.6.3. Verbetering Adr. Pauwlaan etc. Wij verwachten dat de definitieve besluitvorminq met betrekking tot de reconstructie van de Adr. Pauwlaan en een deel van de Bronsteewe^ en de Pieter Aertszlaan spoedig na de jaarwisseling haar beslag kan krijgen. Het ligt in ons voornemen dit projekt gelijktijdig te behandeien met de verbetering van de Lanckhorstlaan, waartoe u in beginsei besloot bij de behandeling van de derde fase van het Verkeersstructuurplan. 2.6.4. Aanleg fietspad Leidsevaartweq. Bij besluit van 13 september j.l. heeft de Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat aan de gemeente ten behoeve van de aanleg van een fietspad langs de westzijde van de Leidsevaartweg ont- heffing verleend van de verbodsbepaling ex artikel 8, eerste lid, sub a, van het Wegenreglement Noord-Holland. Ons verzoek om een soortgelijke ontheffing voor het aanbrengen van wegversmallingen is nog in behandeling. Ten behoeve van de definitieve subsidietoekenning zuiien od korte termijn het bestek met tekeningen en de kostenbeqrotinq voor de aan- leg van het fietspad gezonden worden aan Rijkswaterstaat, de dienst

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 25