2e afd. 26 november 1982 120 Landinrichting en de Provinciale Waterstaat. Voorshands wordt aangenomen dat met de uitvoering van het werk op of omstreeks 1 april 1983 kan worden begonnen. Mocht de ontheffing voor de wegversmallingen spoedig worden verleend, dan kunnen deze hopelijk nog gelijktijdig met het fietspad worden aangelegd. 2.6.5. Indische Wijk. Na afronding van de inspraakprocedure voor de herinrichtinq van het Wilhelminaplein en de bestemming van het terrein van de kleuter- school "De Bijenkorf" zijn in uw vergadering van 24 juni j.l. de uitgangspunten voor de verbetering van de Indische Wijk en omgeving vastgesteld. Een gedetailleerd procedureschema met tijdsplanning zal aan de com- missie voor het qemeentelijk technisch bedrijf in haar eerstvolgende vergadering worden voorqelegd. Opdracht is verstrekt voor het op basis van de vastgestelde uitqangs- punten opstellen van een programma van eisen voor het bestemmings- plan. Voor het ontwikkelen van programma's per deelgebied en van inrichtingsvoorstellen is een projektgroep geïnstalleerd onder voor- zitterschap van de wethouder voor het gemeentelijk technisch bedrijf (projekt wethouder) en waarvan verder deel uitmaken de wethouder ruimtelijke ordening en volkshuisvesting en ambtenaren van de be- trokken afdelingen van secretarie en g.t.b. 2.7. Onderwijs. 2.7.1. Renovatie en uitbreiding Cra.yenesterschool Gedeputeerde Staten hebben verklaard in beginsel geen bezwaren te hebben tegen de begrotingswijziging waarin een krediet is verwerkt voor de renovatie en uitbreiding van de Crayenesterschoolzulks mits de vaste financiering verzekerd is. Aan deze voorwaarde kan binnenkort worden voldaan. Inmiddels zijn een aantal aannemersbedrijven uitgenodipd tot het doen van een prijsopgaaf. Wij hopen spoedig tot gunning te kunnen overgaan. 2.7.2. Gedeeltelijke renovatie Valkenburgschool Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft verzocht - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 26