2e afd. 26 november 1982 120 (W.W.V.) zijn t.o.v. verleden jaar schrikbarend oesteqen. Onder de R.W.W. vallen ook de zgn. "schoolverlaters"Deze groep is aanzienlijk toegenomen. In totaal waren opgenomen in de R.W.W. in het. le kw. 1981 41 personen. In het tweede kwartaal 1982 waren dit er 81. Wij verwachten dat dit aantal nog verder zal stijgen. Het aantal in de W.W.V. opgenomen Dersonen is eveneens belangrijk toegenomen. Voor 1933 wordt een toename verv/acht van 25I. In het le kwartaal 1982 waren 76 personen in uitkering tegen 43 personen in het le kwartaal 1981. Verder is rekening gehouden met een stijging van het uitkeringsbedrag van 4^%. Bij de begrotingsDOSt bijstand aan in inrichtingen verblijvende per- sonen, is rekening gehouden met een prijsstijging van de pension- kosten van 13%. Het aantal personen zal practisch niet wijziqen. In mei j.l. nam u een aantal beslissinqen over het toekomstiq functio- neren van het bureau Sociale Zaken. f'et de uitvoering van deze beslis- singen is een aanvang genomen. Het aantal cliënten van het bureau Sociale Zaken is de laatste tijd sterk toeqenomen. Dit vervuit ons net grote zorg. Deze toename zou voorts tot gevoia kunnen hebben, dat een volledige uitvoering van de nota in het gedrang komt. Uiteraard zullen wij u over de ontwikkelingen terzake blijven infor- meren. 2.9. Reorganisatie drinkwatervoorziening. Wij hebben ons inmiddels beraden op de gevolqen van het niet goed- keuren door de Kroon van een gedeelte van het plan tot reorganisatie van de drinkwatervoorziening in de provincie Noord-Holland. Wij hebben inmiddels gesprekken gevoerd met de gemeente Amsterdam, onze huidige waterleverancier, Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, de opstellers van het plan en vertegenwoordigers van de Belangen- gemeenschap Drinkwatervoorziening in Zuid-Kennemerland, aansluitinn bij deze organisatie is de door de Kroon mede gesuggereerde oplos- sing. Wij hebben gezien deze gesprekken besloten nader kontakt te leqgen met de B.D-.Z.K. teneinde voorstellen ter nadere overweging over een inpassing van het Heemsteedse waterbedrijf voor te bereiden. - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 29