26 november 1982 120 3. VOORSTELLEN TOT AANPASSING VAN DE DOELSTELLINGENNOTA. De doelstellingennota werd voor het laatst vastgesteld in uw verqade- ring van 30 mei 1980. Deze doelstellingennota vormt het uitgangspunt voor de in dit najaar vast te stellen nota. De hiernavolgende voorstellen om de nota aan te passen zijn hoofdzakelijk het gevolg van de door de raadsfracties bij de collegeonderhandelingen vastgestelde beleidsintenties. Deze hebben wij zovegl mogelijk getracht in de doelstellinqennota in te passen. Voorzover het tegendeel uit de behandeling door uw raad niet blijkt, gaan wij er van uit dat de overige in de doelstellingennota opgenomen doelstellingen en subdoelstellingen nog uw instemminq hebben. De behandeling kan dan beperkt blijven tot vaststellen van wijzigin- gen,het opnemen van nieuwe doelstellingen en het afvoeren van gerea- liseerde doelste11ingen;impliciet is daarmee de doelstellingennota opnieuw vastgesteld. Na de raadsvergadering waarin de nödige beslui- ten genomen zijn zal een nieuwe complete doelstellingennota vervaar- digd worden. De gehanteerde nummering verwijst naar de nummerinq van de in 1980 vastgestelde nota. Nr. doelstelling/ Voorstel Subdoelstelling 1.11.03 Wijziqen in: De insDraak van de burgers op de besluitvorming zo- wel naar procedure als inhoud reqelmatin evalueren en waar nodig verbeteren. Bij de inspraak zal aan het oostellen van beleidsalternatieven door burqers desgewenst van gemeenteweae ondersteuning worden ne- geven. Aanpassing conform beleidsintentie. 1.11.07 Toevoegen: Bezoekers van commissievergaderingen in de gelegen- heid stellen aan de rondvraag deel te nemen. Verwerking conform beleidsintentie 2. 1.11.08 Aanvullen met: 2e afd. 0p korte termijn de ervaringen, oogedaan met uit- breiding van commissies met niet-raadsleden, evalu- - 20 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 30