2e afd. 1.11.09 1.12.04 1.12.07 1.20.01 26 november 1982 120 eren en afhankelijk van het resultaat van deze eval"- atie beslissen ôf en in v/elke vorm hiermee wordt doorgegaan, zulks uiterlijk in 1983. Vervangen door: Een van de belangrijkste richtsnoeren van het qe- meentelijk beleid is dat alle groepen in de samen- leving gelijkwaardiq aan het maatschappelijk qebeu- ren kunnen deelnemen. Daarom zullen bij noodzake- lijke ombuigingen of afstoting van taken, dan wel bij nieuw beleid de meest kwetsbare groepen in de samenleving zoveel mogelijk worden ontzien. Aan de oude subdoelstelling wordt in het kader van de welzijnsplanning aandacht gegeven zodat deze als vervuld kan vervallen. De nieuwe subdoelstelling is conform beleidsinten- tie 3. Aanvulling conform beleidsintentie 4. Aanvullen met: Bezien of het in bepaalde gevallen zinvol is êên der raadscommissies aan te wijzen als "projectcommissie" met een specifieke opdracht. Deze commissie zou dan indien wenselijk uitgebreid kunnen worden met raads- leden en/of niet-raadsleden. Aanvulling conform beleidsintentie 5. Nieuwe subdoelstelling: Taken en bevoegdheden van de commissie voor de be- roepschriften nader omschrijven, alsmede de opvat- tingen over de aard van deze taken en bevoeadheden. Hierbij betrekken de wens dat de commissie een nader te bepalen ombudsfunctie dient te krijqen. Een en ander zal uiterlijk 1 januari 1984 zijn beslag moe- ten hebben gekreqen. Opnemen conform beleidsintentie 6. Toevoegen: - 21

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 31