1.30.02 1.30.05 2e afd. 1.30.06 26 november 1982 120 De reeds ontwikkelde en toegepaste systemen voor res- pectievelijk de integrale meerjaren-beleidsplannina en de periodieke heroverweging van het bestaande be- leid zullen waar nodig worden verbeterd; met name zal worden getracht deze systemen voor de burgers meer doorzichtig te maken. Toevoeqing conform beleidsintentie8 Wijzigen onderdeel c in: De gemeentelijke jaarbegroting zal slechts worden geaccepteerd indien deze past in een sluitend vijf- jarig dekkingsplan. Dit laat onverlet dat daarnaast het streven gericht is oo een jaarlijks sluitende begroting. Toevoeging conform beleidpintentie 9 Toevoegen: De reeds gegeven aanzet om te komen tot een sluitend systeem van begrotings- en kredietbewaking, zal od korte termijn verder worden uitgebouwd. Daarnaast dient blijvend het kostenbewustzijn gestimuleerd te worden. Aanpassing conform beleidsintentie 11. Wijzigen in: Het ten laste van de burgers in stand houden van financiële reserves, voorzover hieraan geen duide- lijke bestemming is gegeven, zal achterwege blijven. Enige reserve tot een maximum van 300.000,-- moet worden aangehouden ter bestrijding van onvoorziene financiële teaenvallers. Indien dit deel van de re- serves moet worden aangesproken zal aanvulling daar- van afhankelijk van de omstandigheden enigszins kunnen worden getemporiseerd. Aanpassing conform beleidsintentie 12. Nieuwe subdoelstelling: Gezien de terualoDende financiële mogelijkheden van - 22 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 32