26 november 1982 120 geen winst of verlies worden gemaakt. Eventuele overschotten en tekorten, die desondanks zulien ont staan, moeten tot een zodanige tariefsaanoassing leiden, dat mogelijk niet over ëén jaar, maar dan wel over een periode van enkele jaren sorake zal zijn van een kostendekkende exploitatie. Binnen VEGIN-verband zal de aemeente een bijdraae leveren in het streven naar het voorkömen van forse verhogingen van de aardgastarieven. De oude subdoelstelling wordt voldoende gedekt door subdoelsteliing 1.31.02. De nieuwe subdoelstelling betekent het opnemen van beleidsintentie 14. Opnemen conform beleidsintentie 14. Nieuwe subdoelstelling: Er moet een zodanig subsidiebeleid ontwikkeld wor- den, dat een olanmatige toedeling van het totaal aan subsidies mogelijk is. Hierbij moet ook betrok- ken worden het elimineren van versluierde subsidies Opnemen conform beleidsintentie 16. Aanpassen als volgt: Binnen het gemeentelijk apDaraat zal svstematisch aandacht worden gegeven aan het schepoen van deel- tijdfuncties. Daarbij is het streven erop gericht om - ook bij teruglopende werkgelegenheid - tenminste het hui- dige aantal personen in dienst van de gemeente te handhaven. Aanpassen conform beleidsintentie 35. Nieuwe subdoelstelling: Bij het aantrekken van personeel zal de gemeente bijzondere aandacht'schenken aan de mogelijkheid tot plaatsing van WAO-ers, gehandicapten, school- verlaters en langdurig werklozen. Tevens zuller, de door de rijksoverheid gerealiseerde (tijdelijke) arbeidsplaatsenregelingen voor deze personen, die - 24 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 34