2e afd. 26 november 1982 moeilijk in het arbeidsproces worden onoenomen, door de qemeente zoveel mogelijk worden benut. Oe nieuwe subdoeistelling betekent het opnemen van beleidsintentie 36. 1.50.04 3.20 3.10.01 3.30.01 3.31.01 Nieuwe subdoelstellinq: Er zal naar worden gestreefd binnen deze raadsDeriode verbetering van de huisvesting van de bibliotheek te realiseren. Opnemen conform beleidsintentie 53. Het bespreken in de raad van een door de burgemeester op te stellen politiebeleidsplan. Opnemen naar aanleidinq van beleidsintentie 18. Nieuwe subdoeistelling: Gestreefd zal worden naar het verder ontwikkelen van een visie op de in de toekomst gewenste ruimte- lijke structuur van de gemeente. Opnemen conform beleidsintentie 2C. Nieuwe subdoelstelling: Ter bestrijding van de woningnood zullen op grond van de oeriodiek aan te passen aanwijzingen en geTn- ventariseerde mogelijkheden van de Woonnota 1980 de daarin opgenomen doelstellingen zo snel mogelijk worden gerealiseerd. Daarnaast zal worden aangestuurd od een zo snel en goed mogelijke benutting van de overige nog in Heemstede aanwezige mogelijkheden tot nieuwbouw van woningen. Opnemen conform beleidsintentie 22. Vervangen door: Gelet op de bestaande situatie en de vraag van de ingeschreven woninazoekenden, mogen, bij de wat grotere bestemmingsplannen, in beginsel alleen oe- subsidieerde woningen worden gebouwd. Daarbij zal de nadruk liggen op de huursector. Dit sluit niet uit, dat od grond van financiële overwegingen vrije sector woninaen qerealiseerd kunnen worden.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 35