2e afd. 26 november 1982 Uitgannspunt voor de te realiseren nieuwbouw is de Woonnota, waarbij een variatie in de grootte en functie van de woningen bij voorkeur ook per straat tot uitdrukking zal komen. In het huisvestingsbeleid moet ook aandacht worden geschonken aan de zogenaamde kortverbIijvende inwo- ners. Wijziging conform beleidsintentie 23. 3.31.04 Nieuwe subdoelstelling: Binnen de categorie woningen, die zullen worden qe- bouwd voor één- en tweepersoonshuishoudenszal een op de behoefte afgestemd gedeelte bouwtechnisch wor- den aangepast aan de woonwensen van ouderen. Opnemen conform beleidsintentie 24. 3.32.04 Nieuwe subdoelsteiling: Bij realisatie van de zogenaamde NORON-bouwlokaties in de Haarlemmermeerpolder, moet er bij voorkeur in gewestelijk verband voor worden zorggedragen, dat Heemstede een redelijk contingent woningen ter be- schikking voor haar woningzoekenden krijgt. In ver- band met de nieuwe bouwlokatie zal de gemeente op korte termijn nagaan hoe de verkeersgevolgen op de voor de Heemsteedse inwoners minst nadelige wijze kunnen worden opgevangen. De problematiek van de wegenstructuur is hierbij een essentieel element. Ook proeven van dosering van het verkeer moet worden overwogen. Opnemen conform beleidsintentie 25. 3.32.05 Nieuwe subdoelstelling: Mede met het oog op de evaluatie van de nieuwe woon- ruimteverordening zal het college met een zekere regelmaat aan de desbetreffende raadscommissie in- zicht verschaffen in het woningtoewijzingsbeleid. Opnemen conform beleidsintentie 27. - 26 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 36