2e afd. 26 november 1982 120 zeggenschapsraden en - voorzover deze nog bestaan - de oudercomnnssies en de schoolraad. Aanpassing van de tekst aan de gewij- zigde situatie. 7.14.03 Nieuwe subdoelstelling: Bij de uitwerking van de Wet medezeggenschap onder- wijs zullen, waar mogelijk en in overeenstemminq met geuite wensen, zo groot mogelijke beslissingsbevoegd- heden aan direct betrokkenen bij de scholen worden gegeven. Verwerking van beleidsintentie 45. 7.14.04 Nieuwe subdoelstelling: De wenselijkheid van insteilinq van één of meer be- stuurscommissies ex artikel 61 e.v. van de gemeente- wet voor het openbaar onderwijs, zal mede in relatie tot de uitvoering van de wet op de medezeggenschap in het onderwijs worden bezien. Verwerking van beleidsintentie 46. 7.17.01 Nieuwe subdoelsteiling: Verdere uitbouw van het volwassenenonderwijs moet ondersteund worden. Verwerken beleidsintentie 43. 8.12.03 Tekst vervangen door: Het beleid tot het behoud van monumenten zal worden bevorderd in samenhang met bestaande en toekomstige rijks- en provinciale subsidieregelingen. Dit sluit niet uit dat vooruitlopend op voornoemde samenhang incidentele beslissingen op dit gebied in de gemeen- telijke prioriteitenstelling kunnen worden betrokken. De oude subdoelstelling is gerealiseerd zodat be- leidsintentie nr. 28 op deze plaats opgenomen kan wor- den. 8.13 Nieuwe doelstelling: Het gemeentebestuur mag daar, waar op het terrein van de internationale samenwerking duidelijke initia- tieven vanuit de burnerij ontstaan, een stimulerende - 30 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 40