2e afd. 4:.2.5. Woonwaqens. In het kader van de decentralisatie van het woonwagenbeleid wordt er thans naar gestreefd dat iedere gemeente, zoveel mogelijk geïnte- greerd met de woonbebouwing, voorzieningen treft voor het plaatsen van woonwagens. De grote regionaie kampen zullen opgeheven worden. Zo zal per 1 januari 1986 de gemeenschappelijke regeling woonwagencen- trum Zuid-Kennemerland opgeheven worden. De taken die thans door dit centrum verricht worden zullen door de gemeenten overgenomen moeten worden. Ter uitvoering is door het rijk de beschikking geldelijke steun woon- wagens vastgesteld. In de begroting zijn thans voor het eerst be- dragen opgenomen met het oog op de toepassing van deze beschikking. 4.2.6. Megen. Hetligt in de bedoeling de volqende werkzaamheden uit te voeren. A. Hertegeien van de trottoirs van: 1. Koediefslaan zuidzijde tussen Bronsteeweg en v.d. Spiegellaan plaatselijk 2. Sweelinckplein rondom vijver 3. Utrechtlaan Dlaatselijk 4. Gelderlandlaan plaatselijk 5. Hunzelaan beide zijden 6. Reggelaan Westzijde oostzijde nabij Dinkelpad 7. Rijnlaan beide zijden tussen Amstellaan en Scheldelaan 8. Scheldelaan beide zijden tussen Vechtlaan en Schie laan 9. Maaslaan beide zijden tussen Vechtlaan en Schie laan huisstraat 11.Paulus Buyslaan beide zijden 12.Diepenbrocklaan beide zijden B. Herstraten van de rijwegen van: 1. Bernhard Zweerslaan tussen v. Breelaan en Joh. Wagenaar- laan 2. Mozartkade gedeeltelijk 3. van Merlenlaan fietsstrook noordzijde 4. Paulus Buyslaan geheel 26 november 1982 120 10.Burgemeester van Lennepv/eg oostzijde tussen Kerklaan en Oude Post

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 45