4e afd. 16 december 1982 131 b. de benodigde woningcontingenten en premiebeschikkingen worden ver- kregen c.q. worden gereserveerd" 7. In artikel 7 worden de woorden "De in artikel 1 beaoelde 120 woning- wetwoningen zullen worden gesticht" vervangen door de woorden "Voorts zullen op het in artikel 2 bedoelde terrein 120 woningwetwoningen wor- den gesticht"; 8. in artikel 8, eerste volzin, vervallen de woorden "ingevolge de voor- waarden van artikel 1"; 9. na artikel 15 worden ingevoegd de artikelen 15a en 15b, luidende: Artikel 15a. Zes maanden vöör de te verwachten oplevering van één of meer blokken huurwoningen zal AVG Bouw in overleg met burgemeester en wethouders een advertentie plaatsen in een Heemsteeds weekblad, waarin wordt aan- gekondigd dat gedurende een termijn van veertien dagen inschrijving op die woningen openstaat voor inwoners van Heemstede en voor degenen die economisch aan deze gemeente zijn gebonden. Bij de toewijzing van deze woningen zal het bepaalde in artikel 8 van overeenkomstige toepassing zijn. Als na de toewijzing blijkt dat nog woningen beschikbaar zijn, zai AVG Bouw in overleg met burgemeester en wethouders uiterlijk drie maanden vöôr de te verwachten oplevering van de woningen een adver- tentie plaatsen in een Heemsteeds weekblad en het Haarlems Dagblad, waarin wordt aangekondigd dat gedurende een termijn van veertien dagen inschrijving op die woningen ook openstaat voor gegadigden binnen de agglomeratieZuid-Kennemerland en voor degenen die economisch aan deze agglomeratie zi jn gebonden. Zes weken na de plaatsing van laatstbedoelde advertenties zal de toe- wijzing van de eventueel dan nog beschikbare woningen niet meer gebon- den zijn aan beperkingen wat betreft de herkomst van aspirant-huurders Artikel 15b. De woningen waarvan de huur wordt opgezegd of waarvan de huur op ancere wijze is geëindigd, zullen door burgemeester en wethouders worden toe- qewezen, 10. Artikel 16 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "De bouw van de woningen zal naar de huidige inzichten plaatsvinden in een tempo van jemiddeld vi jftig stuks Der jaar. AVG Bouw heeft het recht deze fasering gedurende de bouw bij te stellen indien de toekomstige - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 23