4e afd. 24 februari 1983 15 f. de datum en het tijdstip waarop de goederen zijn verkocht, op andere wijze afgestaan, vernietigd of verdwenen dan wei enigerlei wijziging hebben ondergaan, tenzij deze wijziging van zo geringe omvang is, dat vermelding daarvan redelijkerwijze niet kan, worden gevergd; g. de verkoopprijs en/of andere voorwaarden, waartegen de goederen van de hand zijn gedaan; h. de naam en het adres van degene aan wie de goederen zijn verkocht of op andere wijze zijn afgestaan; i. de wijze waarop de goederen zijn vernietigd^of verdwenen dan wel eni- geriei wijziging hebben ondergaan, tenzij deze wijziging van zulk een geringe omvang is, dat vermelding daarvan redelijkerwijze niet kan worden gevergd. Artikel 3.- 1. De ondernemer draagt er zorg voor dat het register is ingericht voi- gens een modelvastgesteid door burgemeester en wethouders. 2. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd ten aanzien van onderscheidene ondernemers verschillende modeilen voor het register vast te stellen. Artikel 4. Onverminderd het bepaalde in artikel 437, onder 1°, van het Wetboek van Strafrecht zijn burgemeester en wethouders bevoegd van de in artikel 2 genoemde voorschriften een schriftelijke ontheffing te verlenen, Artikel 5. De ondernemer is verplicht: a. het register vddr gebruik te doen waarmerken door de burgemeester of een door deze aangewezen ambtenaar; b. in het pand waar hij zijn bedrijf uitoefent, bij voortduring het over- eenkomstig het onder a. bepaalde gewaarmerkte register aanwezig te heb- ben en in geval het bedrijf wordt uitgeoefend op of aan de (openbare) weg, dat register bij zich te hebben; c. elk in gebruik zijnd register, telkens op eerste vordering aan de bur- gemeester of een door deze aangewezen ambtenaar voor onderzoek af te staan; d. het register, alvorens het buiten gebruik wordt gesteld, aan de bur- gemeester of aan een door deze aangewezen ambtenaar voor onderzoek af te staan; - _3_

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 23