96 ARTÏKEL 49 Van artikel 49 worden het opschrift en de tekst vervangen door: Doorsnedehepaling van ventiîatievoorzieningen Ter bepaling van de doorsnede van ventiîatie-openingen mag bij na- tuurlijke ventilatie een luchtsnelheid van îm/s aanwezig worden geacht. ARTIKEL 50 Van tirtikel 50 worden het opschrift en de tekst vervangen door: Ventilatievoorzieningen voor kamers en kookgelegenheden in îogieseenhe- den 1. In kamers van logieseenheden dienen op een doeltreffende plaats voorzieningen. waaronder regeîbare îuchttoevoeropeningen te wor- den aangebracht. waarmee een luchtverversing van ten minste 0,001 m'/s per m: vloeroppervlakte kan worden verkregen, met dien ver- stande dat de luchtverversing ten minste 0,007 m'/s moet kunnen bedragen. 2. In een tot een logieseenheid behorende ruimte, waarin zich een kookceîegenheid bevindt, dienen voorzieningen te worden aange- bracht. waarmee een luchtverversing van ten minste 0,014 nt'/s kan worden verkregen. ARTIKEL 51 Van tulikeî 51 worden het opschrift en de tekst vervangen door: Ventilatievoorzieningen in overige ruimten van logiesgebouwen I. In ruimten van een logiesgebouw, andere dan bedoeld in artikel 50, dienen op een doeîtreffende pîaats voorzieningen, waaronder regeî- bare luchttoevoeropeningen te zijn aangebracht, waarmee een lucht- verversing kan worden verkregen, die voldoet aan volgende tabeî. Ruimte Luchtvcrversing Dagverblijf 0,001 m'/s per m2 vloerop- pervlakte, doch minämaal 0,042 m'/s. Bedrijfskeuken 0,003 m'/s per mJ vloerop- pervlakte, doch minimaal 0,042 m'/s. Privaat 0,007 m'/s.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 100